Hemnices programma
Kontakti
.
 
Negaidīti viss izmainījās

Viss izmainījās, pateicoties Galileo Galilejam. Kad 1654.gadā Galileo piedzima, Saule riņķoja apkārt Zemei. Kad viņš nomira, viss kļuva otrādi – Zeme sāka riņķot apkārt Saulei. Protams, ne jau planētas izmanīja savus maršrutus viņa dzīves laikā. Izmainījās cilvēces skatījums uz Visumu. Galileo Galileja zinātniskie atklājumi noslēdza viduslaiku ēru zinātnē un atvēra durvis uz mūsdienu pasauli.

Vai viņa pārsteidzošais atklājums tika uzņemts labvēlīgi? Protams, ne. Visas viņa dzīves garumā Galileo kolēģi bija viņa pretinieki, bet Romas katoļu baznīca izslēdza viņu no baznīcas par ķecerību. Šodien, kad vēl nav pagājuši pat 400 gadi, amerikāņu kosmiskais kuģis "Voyager" ir šķērsojis visu Saules sistēmu. Visi Galileo atklājumi ir atraduši apstiprinājumu. Pirms "Voyager" pameta mūsu Saules sistēmu un pazuda Visuma tumsā, tas atsūtīja mums pārsteidzošus mūsu Zemes un visas Saules sistēmas uzņēmumus. Pirmo reizi tika izdarīts uzņēmums, kas ļāva cilvēcei paskatīties uz sevi un savu lomu Visumā no kosmosa. Planēta Zeme tajā – tikai niecīgs plankumiņš.

Jaunās teorija saistītas ne tikai ar Visumu. Īpaša nozīme ir jauniem atklājumiem medicīnā, tāpēc ka tie var tieši ietekmēt miljoniem dzīvību.
 
   
Created by I.am.human.lv