Hemnices programma
Kontakti
.

Farmaceitiskā karteļa noziedzīgā reakcija.

Lai realizētu savus amorālos plānus, farmaceitiskais kartelis noalgoja veselu lobistu armiju. Tikai Vašingtonā tā labā strādā 1000 lobistu, 2 lobisti uz katru Kongresa locekli. Apmēram tāpat ir Vācijā. Lobistu uzdevums ir atstāt iespaidu uz sabiedrisko domu un likumdošanu vairākumā vadošo industriālo valstu. Tas viss dienu no dienas tiek darīts farmaceitiskā karteļa labā. Daudzi zinātnes un medicīnas līderi arī ir nokļuvuši farmaceitiskā karteļa pakļautībā.

Sākumā Amerikas Zinātņu akadēmija apsolīja publicēt zinātnisko pētījumu "Atslēga uz sirds-asinsvadu saslimšanas iemesliem", bet farmaceitiskā karteļa iespaidā ZA pēc dažām nedēļām atlika publikāciju. Argumenti bija šādi: "Tā kā nav nekā neatrisināta sirds – asinsvadu saslimšanu iemeslos, tad nevar būt nekāda atrisinājuma." Tā šī neatrisinātā mīkla turpina nogalināt katru otro ASV un citu zemju iedzīvotāju, nepievēršot šo džentlmeņu uzmanību. Tad mēs bez svārstīšanās nolēmām publicēt savu atklājumu Kanādas medicīnas žurnālā. Mēs izdarījām visu, lai nodrošinātu ātru šīs glābjošās informācijas izplatīšanu. Mēs iepazīstinājām ar mūsu jauno sirds – asinsvadu slimību ārstēšanas metodi vairāk nekā 10 farmaceitiskās kompānijas ar mērķi uzlabot cilvēku veselību visā pasaulē ar spēcīgu partneru palīdzību. 1991. gadā noraidošu atbildi sniedza visas farmaceitiskās kompānijas, izņemot vienu – Hoffman – La Roche, kura bija pasaules lielākā C vitamīna ražotāja. 1991.gada novembrī es iepazīstināju ar savu darbu pētniecības nodaļu vadītājus kompānijas Roche galvenajā ofisā Bāzelē, Šveicē. Roche uzreiz saprata šī medicīniskā centiena milzīgo nozīmi. Tomēr pēc kāda laika viņi izlēma, ka nav ieinteresēti sadarbībā ar mani. Hoffman – La Roche paziņoja, ka negrib finansēt pārrāvumu medicīnā savas izvirzīšanas vārdā. Kāds neparasts attaisnojums!

Pēc 5 gadiem pasaule uzzināja, kas notika patiesībā – gaidot pieprasījuma pēc C vitamīna, lizīna u.c. barojošajām vielām, kas minētas manā darbā, paaugstināšanos visā pasaulē , kompānija Hoffman – La Roche izmantoja šo informāciju, lai mākslīgi paceltu cenas šo produktu izejvielām. Bez tam, kopā ar vācu korporāciju Bayer un amerikāņu kompāniju Archer – Daniel – Midland, Roche organizēja karteli, kura mērķis bija uzturēt cenu līmeni tām dabīgajām vielām, kas minētas mūsu darbā. Vai nav dīvaini, ka šīs kompānijas negribēja iztērēt ne centu par informācijas izplatīšanu par sirds – asinsvadu saslimšanas iemesliem? Tai pašā laikā viņi nodrošināja sev iedzīvošanos uz šī procesa rēķina, pārdodot izejvielas par cenu , kas divas reizes pārsniedza vairumtirdzniecības cenas vitamīnu produkcijai.

1997.gada 30. oktobrī avīze "The New York Times" paziņoja, ka federālie apsūdzētāji ASV atklājuši pašu lielāko noziedzīgo cenu fiksācijas gadījumu ASV vēsturē. Pēc apsūdzētāju teiktā, kas citēts avīzē, šīs krāpniecības mērogs bija tik milzīgs, ka no tā cieta "burtiski simtiem produkcijas veidu un katrs pircējs." Galvenais liecinieks paziņoja, ka noziedzīgās darbības bija saplānotas Roche, Bayer u.c. korporāciju vadību līmenī, bet korporāciju vadītāji bija "pasūtītāji", tai laikā, kad viņu padotie, kas darīja visu netīro darbu, tika nosaukti par "izpildītājiem" . Visas trīs kompānijas tika atzītas par vainīgām.

Tagad jebkurš var nosaukt Roche, Bayer u.c. farmaceitiskās kompānijas par to, kas tās ir patiesībā – noziedznieki, kas cenšas iegūt ienākumus uz miljonu cilvēku dzīvības un veselības rēķina.
 
   
Created by I.am.human.lv