Hemnices programma
Kontakti
.

Cilvēce – virzošais spēks.

Mums nepieciešams saprast sekojošo – Pastēra atklājumu atzīšanā virzošais spēks bija ne jau viņa kolēģi akadēmiķi. Tādi paši cilvēki kā jūs atklāja, ka vakcīnas var glābt viņu un viņu bērnu dzīvības. Viņiem dogmas bija vienaldzīgas. Visparastākie ļaudis darīja galu viduslaiku medicīnai. Vispasaules veselības aizsardzības organizācija oficiāli atzina bakas par iznīcinātām tikai pirms 100 gadiem.
 
20. gs. infarkti, insulti u.c. sirds – asinsvadu saslimšanas ir sasniegušas epidēmijas apmērus. Šodien katra otrā sieviete un vīrietis mirst no šīs epidēmijas, kas turpina attīstīties globālā mērogā. Vēl vairāk pārsteidz fakts, ka vislielākais no jebkad veiktajiem pētījumiem parādīja – infarkti un insulti kā tādi nav slimība. Tie ir tiešas sekas sistemātiskam vitamīnu trūkumam, no kura var izvairīties.
 
Pati daba veic pētījumu starp tūkstošiem paaudžu un neskaitāmiem dalībniekiem. Viena no šīm pētījuma grupām, kura sastāda 99,9% no visām dzīvajām būtnēm uz Zemes, ir dzīvnieku pasaule. Dzīvniekiem nemēdz būt infarkti, jo viņu organismi izstrādā lielu daudzumu C vitamīna, kurš nostiprina asinsvadu sieniņas. Otrā šī milzīgā pētījuma grupa ir daļa no cilvēku miljardiem, kas dzīvo uz Zemes.
 
Cilvēkiem infarkti notiek īpaši bieži tāpēc, ka mūsu organisms nevar patstāvīgi radīt C vitamīnu un gandrīz neviens no mums ar uzturu nesaņem pietiekamu daudzumu vitamīnu. Un pats satriecošākais – gandrīz neviens par to nezina. Varbūt ir pienācis laiks visur izplatīt šī globālā pētījuma rezultātus? Vai tad šie atklājumi nav tikpat svarīgi kā pirms 400 gadiem izdarītais atklājums par to, ka Zeme riņķo apkārt Saulei?
 
   
Created by I.am.human.lv