Hemnices programma
Kontakti
.
 
Kas mums ir jādara?

Fakti skaidri parāda, ka veselības aizsardzības struktūra ir kardināli jāmaina. Par katru dienu, kurā tiek pieļauta šīs bezprincipu darbības turpināšanās, mēs maksājam ar savām dzīvēm.

ASV galvenie prokurori 34 štatos ierosināja lietu pret cigarešu ražotājiem ar mērķi samazināt izdevumus to slimību ārstēšanā, kuras izraisa tabakas smēķēšana. Tas radīja nopietnus zaudējumus tabakas ražošanas gigantiem un tagad tiek piedzīts vairāk nekā 400 000 miljonu soda naudas par tiem zaudējumiem, kurus radījusi viņu produkcija. Nenoliedzami, viņi ne visu zināja par noziegumiem, kurus izdarījuši. Taču tie zaudējumi, kurus farmaceitiskās korporācijas nes miljoniem pacientu kā arī valsts sektoram, vairākas reizes pārsniedz tos zaudējumus, kurus radīja tabaka.

Svarīgākais solis, lai mainītu situāciju, ir – ne tikai atmaskot veco, bet radīt jaunu veselības aizsardzības sistēmu. Tā kā mēs esam atbrīvojušies no farmaceitisko karteļu jūga, paveras milzīgas veselības uzlabošanas iespējas. Vairākās nākošajās paaudzēs visvairāk izplatītās saslimšanas būs iespējams kontrolēt un vidējais dzīves ilgums pieaugs par 10 vai vairāk gadiem. Vecums ar lielisku veselības stāvokli būs likums, nevis izņēmums.       

Es uzdevu sev jautājumu- vai cilvēces vēsturē ir bijusi līdzīga situācija, kad cilvēkiem bija jāatbrīvojas no nelielas, bet spēcīgas valdošās kopīgu interešu grupas smacējošā tvēriena? Lūk, šī vēsturiskā paralēle.

   
Created by I.am.human.lv