Hemnices programma
Kontakti
.

Atbrīvošanās no aterosklerozes dabiskā ceļā.
 
Pacienti uzsāka aterosklerozes ārstēšanu vitamīnu terapijas veidā. Slimības attīstība apstājās un nosēdumu veidošanās ātrums ievērojami pazeminājās. Pacientiem, kuriem koronārā ateroskleroze ir agrīnā stadijā, slimību var izārstēt gada laikā.
 
Atsevišķos gadījumos vitamīnu terapija noveda pie pilnīgas nosēdumu uzsūkšanās. Esošie nosēdumi pilnībā izzuda pēc mūsu vitamīnu terapijas programmas izpildes pēc viena gada
 
Izskaidrojums tam ir pilnīgi loģisks – komponenti, kas ietilpst vitamīnu terapijas sastāvā, veicināja dabisko asinsvadu sieniņu atveseļošanās procesu.
Šis pētījums ir pagrieziena punkts medicīnā un veselības aizsardzībā visas pasaules mērogā. Tas apstiprina, ka infarkts ir tiešas vitamīnu trūkuma sekas. Koronārā ateroskleroze, kas ir tiešs infarkta cēlonis, var tikt apturēta jau agrīnā stadijā.
 
Mūsu pētījums apstiprina, ka atbrīvošanās no aterosklerozes dabiskā ceļā ir iespējama, bet nākotnē šuntēšanas un angioplastikas operācijas tiks veiktas tikai izņēmuma gadījumos. Tagad mēs zinām, ka sirds – asinsvadu saslimšanas var kontrolēt, izlietojot tikai 1/10 iepriekšējo līdzekļu. Taču vissvarīgākais ir tas, ka šo medicīnas sasniegumu savā labā nekavējoties var sākt izmantot miljoniem cilvēku visā pasaulē. Šo zināšanu pielietošana novedīs pie dabiskas infarktu un sirdstrieku skaita samazināšanās, bet turpmāk – pie to pilnīgas izzušanas.
 
Šis pētījums apstiprina, ka sekojošā statistika – tā nav vienkārša sagadīšanās. C vitamīna lietošana ASV pēdējās trīs desmitgadēs ir pieaugusi. Tai pašā laikā nāves gadījumu, kuru iemesls bija infarkts vai sirdstrieka, skaits ir samazinājies divas reizes. Mūsu pētījums ļaus sasniegt līdzīgus panākumus arī Eiropā un citās pasaules daļās. Cik tas ir nepieciešams, pierāda šādi fakti: tajā pašā laikā, kad ASV infarktu un sirdstrieku skaits samazinājies 2 reizes, Eiropas u.c. valstīs cilvēki turpina mirt no šīs epidēmijas. Rietumeiropā infarktu statistiskais rādītājs nemainīgi saglabā augstu līmeni, bet Austrumeiropā tas turpina augt. Mūsu pētījums skaidro šo situāciju – ASV katrs otrais iedzīvotājs regulāri lieto vitamīnus. Eiropā tos lieto ne vairāk kā 5% iedzīvotāju.
 
   
Created by I.am.human.lv