Hemnices programma
Kontakti
.
 
Uzvara pār infarktu

Un atkal cilvēcei jāatbrīvojas no vienas slimības, kas atnesusi milzums nelaimju visai planētai un pārtraukusi miljoniem cilvēku mūžu. Dabiskais šķērslis, kuru mums nāksies pārvarēt, ir farmaceitisko korporāciju pretošanās. Pateicoties tam, ka pastāv sirds - asinsvadu saslimšanas, farmaceitiskā rūpniecība ik dienas pelna miljardiem dolāru. Ja šīs saslimšanas izzudīs, daudzus miljardus lielajam farmaceitiskajam tirgum draud krahs.

Lai saglabātu tirgu, vācu un starptautiskās farmaceitiskās korporācijas ir izveidojušas karteli. Tam ir latīnisks nosaukums "Codex Alimentaris". Šī karteļa mērķis ir tādas starptautiskās likumdošanas radīšana, kas aizliegtu glābjošās informācijas, kas saistīta ar vitamīnu iedarbību, izplatīšanu.
Ir jāapzinās, ka farmaceitiskais kartelis apzināti veicina sirds-asinsvadu saslimšanas epidēmijas saglabāšanu ar mērķi aizsargāt vispasaules ārstniecisko preparātu tirgu.

Lai veiktu pretdarbību šīm amorālajām korporācijām, mēs aizsākām starptautiskas iniciatīvas īstenošanu, lai cīnītos ar sirds slimībām 21.gs. Lūdzu jūs atbalstīt šo iniciatīvu! Pastāstiet par tās mērķiem darbā un mājās! Skaidrs, ka šo slimību izskaušanā mēs nevaram cerēt uz kāda palīdzību. Mums pašiem, cilvēku miljoniem, jāatbrīvo cilvēce no šīs epidēmijas. Tagad mēs to varam sasniegt, jo mums ir kardināli jauns priekšstats par cilvēka organisma veselību un slimībām.

Šo jauno priekšstatu pamatā ir šūnu medicīna, kuras principi var būt skaidri un pieejami jebkuram. Veselība vai slimības ir iepriekš nosacītas cilvēka ķermeņa miljoniem šūnu līmenī. Visbiežākais šūnu disfunkcijas iemesls ir bioenerģijas nepietiekamība. Ja netiek saņemts pietiekami daudz enerģijas, mūsu šūnas funkcionē līdzīgi kā automašīnas dzinējs bez eļļas. Svarīgākie enerģijas nesēji, kurus mēs saņemam ar ēdienu, ir vitamīni, minerālvielas, dažas aminoskābes un mikroelementi. Sirds slimības rodas īpaši bieži, jo šī mūsu ķermeņa sistēma nes vislielāko mehānisko slodzi – tā nepārtraukti pārsūknē, liek cirkulēt asinīm. Ja katru dienu tiks uzņemts optimāls vitamīnu u.c. bioenerģētisko komponentu daudzums, tiks novērstas ne tikai sirds-asinsvadu, bet arī daudzas citas hroniskas saslimšanas.

Tātad – daudzu visvairāk izplatīto saslimšanu, arī paaugstināta asinsspiediena, sirds nepietiekamības, sirds aritmijas cēlonis vairs nevienam nav noslēpums. Tās rodas, ja sistemātiski mūsu šūnām trūkst vitamīnu u.c barojošu vielu. Tuvākajās desmitgadēs šūnu medicīnas kompetenta pielietošana ļaus samazināt visvairāk izplatīto saslimšanu skaitu līdz 1/10 no patreizējā rādītāja.
 
   
Created by I.am.human.lv