Hemnices programma
Kontakti
.

Atrisinājuma atslēga.

Es uzaicinu jūs pievienoties mūsu akcijai, kas virzīta uz sirds slimību izskaušanu. Esmu pārliecināts, ka patiesība ņems virsroku pār korporācijām, kas tikai vēlas gūt amorālu ekonomisko izdevīgumu. Nākošā manas prezentācijas daļa ataino notikumus, kuri notika šajā vēsturiskajā procesā.

Manā zinātniskajā publikācijā 1991. gadā "Atslēga uz sirds-asinsvadu saslimšanas iemesliem" ir izklāstīti jaunās pieejas veselības problēmu risināšanā pamatprincipi. Pirmo reizi kļuva saprotams, ka sirds – asinsvadu slimības var pilnībā iznīcināt, lai nākošajām paaudzēm tās nebūtu jāpieredz.
 
Tajā laikā es biju sirds – asinsvadu slimību nodaļas direktors Lainasa Polinga institūtā Kalifornijā. Es palūdzu šo divkārtējo Nobeļa prēmijas laureātu atbalstīt manus tālejošos secinājumus kā līdzautoram. Lainass Polings ar prieku piekrita, jo viņš šajā pētījumā redzēja apstiprinājumu visam sava mūža darbam.

Zinātniskā sensācija ātri nokļuva līdz farmaceitisko kompāniju amatpersonām. Uzreiz kļuva skaidrs, ka, ja par šo atklājumu uzzinās miljoniem cilvēku, daudzmiljardu zāļu preparātu tirgus sabrukums ir neizbēgams. Kā brīdinājuma pasākumu farmaceitiskās kompānijas nolēma organizēt vispasaules karteli, lai visiem spēkiem liktu šķēršļus tālākai šīs informācijas izplatībai .
 
   
Created by I.am.human.lv