Hemnices programma
Kontakti
.

"Codex Alimentaris"

Diemžēl farmaceitiskās kompānijas nepadevās, neskatoties uz to, ka Amerika, pasaules varenākā valsts, sāka atbrīvoties no to interešu iespaida. Starptautiskais farmaceitiskais koncerns sāka savu pēdējo uzbrukumu Vācijas farmaceitisko kompāniju un Vācijas valdības aizbildnībā. Viņi noorganizēja tā saucamo ekspertu komisiju ar noslēpumaino nosaukumu "Codex Alimentaris", kas darbojās ANO paspārnē.

1996. gada septembrī Bonnā, Vācijā notika šīs komisijas slepenā sanāksme. Augstāko Vācijas valdības pārstāvju (Veselības aizsardzības, Sociālās nodrošināšanas un Lauksaimniecības ministrijas) oficiālā dalība parādīja, ka šai Komisijai ir Vācija ministru kabineta un kanclera atbalsts un kanclera Kola visaugstākā prioritāte. Tā kā nebija ASV, Kanādas, Nīderlandes, u.c. valstu atbalsta, vācu delegācija bija iniciatore šādu lēmumu pieņemšanai:
  1. Visi lēmumi, kas saistīti ar vitamīnu un citu dabīgo vielu profilaktisko un ārstniecisko darbību , tiek aizliegti visās ANO dalībvalstīs, tas ir – visā pasaulē.
  2. Tikai tie dabīgie vitamīni u.c. dabīgā produkcija, kura atbilst tā saucamajai dienas normai, ko pieļauj farmaceitiskie karteļi, var tikt nākotnē pārdoti.
  3. Pret tām valstīm, kuras atteiksies akceptēt šos lēmumus kā obligātus likumus, tiks pielietotas starptautiskās ANO Vispasaules tirdzniecības organizācijas sankcijas.
Vācijas valdība veica piesardzības pasākumus gadījumam, ja šīs Komisijas darbība tiktu priekšlaicīgi atklāta: par tās priekšsēdētāju tika nozīmēts doktors Somogi, kurš bija vācu patērētāju tiesību aizsardzības federālās aģentūras vadītājs. Bonnas politiķiem bija labi zināms par šīs organizācijas ietekmīgumu; līdz ar to viņi nolēma paslēpties aiz "patērētāju aizsardzības" aizsega, lai slēptu no sabiedrības savas darbības patieso raksturu.

1997.gada janvārī mēs apspriedām šīs Komisijas mērķus ar amerikāņu kongresmeni Pīteru de Fazio, kurš ir vitamīnu atzinējs. Sevišķu interesi izraisīja fakts, ka tiek draudēts ar ekonomiskām sankcijām, kas tiks veiktas pret tām valstīm, kas nepildīs Komisijas lēmumus. Ar ekonomisko sankciju palīdzību farmaceitiskais kartelis cenšas ar spēku pārvilkt savā pusē arī pārējās rūpniecības korporācijas. Acīmredzot, farmaceitiskā karteļa devīze ir: "Ja jūs esat Microsoft, Volkswagen, Sony, un neatbalstāt vitamīnu informatīvo boikotu, mēs izdarīsim tā, ka Komisijas likumu ietvaros jūs nevarēsiet pārdot savas datorprogrammas, automobiļus un elektroniskās preces citās valstīs."

Tas nozīmē, ka farmaceitiskais kartelis un tā politiskie atbalstītāji pieteikuši atklātu karu visas cilvēces veselībai un dzīvībai. Tā kā farmaceitiskā karteļa intereses ir pretrunā ar visas cilvēces interesēm, cīņa būs nežēlīga, tāpēc arī farmaceitiskā rūpniecība cenšas ar likumdošanas spēku piespiest citas rūpniecības nozares pievienoties saviem amorālajiem plāniem.

Mūsu atbilde uz to ir skaidra: tādi bezprincipu amorālie plāni ir nevis farmaceitisko kompāniju spēka, bet gan izmisuma rādītājs. Fakti par to, ka dzīvniekiem nemēdz būt infarkti, tāpēc ka viņu organisms izstrādā C vitamīnu, var novest kalcija aģentu, preparātu, kas pazemina holesterīna līmeni u.c. sirdszāļu ražotāju daudzmiljonu tirgu līdz kraham. Mūsu noteiktais " nē" šiem amorālajiem plāniem ir izteikts petīcijā par vitamīnu pielietošanas brīvību. Lūdzam jūs pastāstīt draugiem, kaimiņiem, kolēģiem par "Codex Alimentaris" Komisiju.

Visi kopā mēs varēsim novērst farmaceitiskā karteļa plānu realizēšanos.
 
 
   
Created by I.am.human.lv